Daire – Apartman – Villa Temizliği

Apartman ve site temizliği, normal kullanımda olanların yanında iş merkezi olarak kullanılanları da kapsar. Ayrıca inşaat ve tadilat sonrası apartman temizlikleri de Verwandlung Group tarafından verilmektedir.
* Merdivenlerin hijyenik olarak yıkanması veya paspaslanması.
* Merdiven, boşluk camları, dış kapı ve camlarının silinmesi.
* Varsa, asansörlerin temizliği. Korkulukların silinmesi
* Posta Kutuları, kapı zillerinin ve butonların silinmesi.
* Dış alan mıntıka temizliği. Çöplerin toplanıp atılması.
Apartmanda özellikle bodrum, duvarlar, dış cephe, merdivenler ve küpeşteler, aydınlatma ve havalandırma sistemleri, ısıtma sistemleri, asansör sistemleri, yürüyen merdivenler, engelli merdivenleri, cam temizliği çatı katı ve garaj bölgelerinde yogun olarak temizlik uygulanır.
Temizlik esnasında vakumlu süpürge ve diğer ekipmanlar ile toz kaldırılmadan temizlik işlemi gerçekleştirlir. Çevre ve insan sağlığına dost deterjan ve temizlik ürünleri ile tüm yüzeyler silinir. Kalıcı kir ve lekelerin bulunduğu alanlar özel kimyasallar ile temizlenerek kullanıma sunulur. İnşaat ve tadilat sonrası Apartman temizliklerinde de tüm alanlar boya, harç, derj dolgu atıklarından temizlenir ve ince temizliği yapıldıktan sonra sıfırlanarak müşterimize sunulur.
Çok ellenen kapı kolu, merdiven küpeşteleri, banko, asansör butonları vs. önce silinir sonra özel temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Verwandlung Group; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Villa Temizliği: Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Villa temizliği olarak biz derinlemesine temizlik yapmakta olup boş vilallarda avizesinden dolaplarına, balkonlarından wc’lerine, bodrumuna, havuzuna kadar tüm detaylara dikkat ediyoruz.